Ivana je čuvala moju pasicu Bonnie na dan mog vjenčanja i moram reči da nisam mogla nać bolju sitericu.
Komunikacija sa Ivanom je iz početka bila jako laka i ugodna. Upoznali smo se prije čuvanja, šta je meni i njoj bilo jako bitno.
Ivana je puna respekta i ljubavi prema životinjama. Ako je izaberete za čuvanje svog kućnog ljubimca možete bit 100% sigurni da ste izabrali jako odgovornu osobu, koja će vam i iskreno pričati kakvo vrijeme je provela s vašim kućnim ljubimcem, također će vam slat slike i poruke tokom čuvanja (što ja jako cijenim i što je meni bitno i drago).
U pet godina što imam svoju Bonnie, nisam upoznala osobu van svoje uske obitelji kojoj bi ostavila Bonnie bezbrižno na duže čuvanje, ali Ivani bi poklonila to povjerenje.
Chiara